Paní M. N. z Prahy, 87 let

22.11.2013 12:36

O paní Blance a jejich terapeutických masážích jsem se dověděla od své dcery, která ji také navštěvuje.

Dcera mi řekla: "musíš k ní, ona tě dá do pořádku".

Trápily mě bolesti zatuhlých zad, bolest mi navíc vystřelovala od kříže střídavě do obou stehen. Měla jsem pocit, že bez bolesti už ani nenakročím.

Nedokrvovaly se mi ruce i nohy, ve kterých jsem měla navíc křeče. Modraly mi konečky prstů a byly studené. Obě ruce mi trnuly, ale hlavně levá mi postupně zcela znecitlivěla a byla jako bezvládná. Měla jsem silně zatuhlý krk, kterým jsem špatně otáčela. Nemohla jsem se předklonit, měla jsem závratě. Celkově jsem se cítila oslabena a nezdravě, protože všechny vyjmenované potíže mi bránily dostatečně se pohybovat. 

Pro časté bolesti zad jsem polohovala na bodových dečkách, abych si ulevila. V noci jsem se probouzela bolestí při otáčení na stranu, navíc oslabena a bez energie.

Tím, že jsem pravidelně začala chodit na terapeutické masáže k paní Blance, mám nohy i ruce zcela v pořádku. Pohyblivost i citlivost se zcela vrátila, prokrvení je mnohem lepší a nyní jsem už úplně bez výše uvedených potíží. Ve svých 87 letech se cítím jako znovuzrozená, plna životní síly, znovu nabité energie, v pohodě fyzicky i psychicky- prostě FIT!

Každému můžu terapeutické masáže u paní Blanky doporučit.

Cítím se na 30 let, skoro bych řekla na 18 let - no ale to už si nepamatuji....

Jak je vidět i vyšší a vysoký věk nebrání návštěvě tohoto druhu masáží - NAOPAK je to velmi, velmi prospěšná.